دانشجویان بسیجی دانشگاه های آباده در قالب اردوهای جهادی به منطقه محمد آباد خسروشیرین، اعزام شدند
میثم خداداد مسئول بسیج دانشجویی شهرستان آباده با اعلام این خبر افزود: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص انجام کارهای جهادی و برنامه ریزی سازمان بسیج دانشجویی در تحقق این امر، با هماهنگی دستگاه های مرتبط، اقدام به برگزاری این اردو نمودیم.
1.jpg


وی، محرومیت زدایی و انجام خدمات عام المنفعه را از اهداف برگزاری اردوهای جهادی برشمرد و با بیان اینکه عمق بخشی درونی و خودسازی معنوی برای دانشجویان و همچنین ترویج فرهنگ کار و روحیه جهادی در بین مدیران آینده  از دیگر اهداف برگزاری این اردوها است افزود: دانشجویان زیادی برای شرکت در این دوره ثبت نام کردند که از بین آن ها تعدادی گزینش شد تا بیشتر از نخبه های دانشگاه ها در زمینه های مختلف استفاده شود که  در قالب 2 گروه شهید ماشالله صفاری و شهید اسماعیل پاسیار سازماندهی شده اند.

4.jpg


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های آباده با بیان اینکه  اعزام  تیم های پزشکی شاملمتخصصان به منطقه، ویزیت رایگان، واکسیناسیون طیور، سم پاشی دامداری ها  از فعالیت های برنامه ریزی شده در عرصه بهداشت و درمان است ادامه داد: مرمت و بهسازی مسجد امام حسین(ع)، تکمیل سرویس بهداشتی مسجد امام حسن(ع)، تکمیل ساخت 2منزل مسکونی و دیوار نویسی نیز از برنامه های پیش بینی شده در بخش عمرانی است.

2.jpg


خداداد با اشاره به برنامه های عرصه فرهنگی در اردوهای جهادی گفت: برگزاری کلاس های مهدویت ویژه دانشجویان و اهالی منطقه، مراسم مناجات و کلاس های معرفت شناسی، دیدار با خانواده های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران، برگزاری حلقه های صالحین، برپایی سینمای اسلامی، مراسم پیاده روی خانوادگی با حضور مردم و مسئولان در محمدآباد از دیگر برنامه های این اردوی جهادی است.

وی بیان داشت: استفاده از ظرفیت دانشجویان نخبه در برگزاری کلاس های آموزشی و مشاوره تحصیلی را نیز در دستور کار دانشجویان قرار داده شده است.

3.jpg


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های آباده با تقدیر و تشکر  از دانشجویان، اساتید و ادارات همکاری کننده در برگزاری این اردوها تصریح کرد: حدود یک ماه گذشته با حضور مسئولان از مناطق محروم بازدید شد و پس ازتشکیل ستاد پشتیبانی اردوهای جهادی  به ریاست فرماندار و با حضور مسئولان ادارات، جلسات کارشناسی نیز با حضور رئیسان و تعدادی از اساتید دانشگاه ها نیز برگزار کردیم.1394/05/19 9:32:55 PM

نوشته شده توسط مجتبی شکوه

  نظرات شما  
   
نام:  
نام خانوادگی:  
شماره تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما